Pracovné pozície

Práve teraz máte možnosť pripojiť sa k nášmu tímu, v ktorom sa zameriavame na inžiniersko-obchodnú činnosť v oblasti technologických celkov. Spoločnosť Interkontakt bola založená v roku 1991 a odvtedy sa stala dôležitým hráčom v odvetví. Ak hľadáte príležitosť zúčastniť sa na tvorbe a implementácii efektívnych technologických riešení pre klientov vo viacerých priemyselných odvetviach, ste na správnom mieste!

Ak máte vášeň pre technológie a túžbu prispieť k úspechu našej spoločnosti a našich klientov, neváhajte sa pripojiť k nášmu tímu! Ponúkame stimulujúce pracovné prostredie, možnosti odborného rastu a rozvoja, ako aj osobný prístup a podporu.

Pripojte sa k nám a pomôžte nám dosiahnuť nové úspechy spolu! Kontaktujte nás e-mailom alebo prostredníctvom našej webovej stránky pre viac informácií o aktuálnych pracovných ponukách a možnostiach kariéry v spoločnosti Interkontakt, spol. s r.o.

Priemyselné chladenie a klimatizácia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In vestibulum mauris id ullamcorper luctus. Curabitur at dolor faucibus, convallis lectus vitae, sagittis mi. Vestibulum eleifend mollis odio, ac congue velit hendrerit ut. Nam blandit fermentum pretium. Nunc ultrices, sapien non tristique sodales, metus eros ultrices justo, sit amet mattis lacus arcu vel ligula. Proin et semper eros. Pellentesque ornare efficitur tempus.